top of page

Reference služby IP scan

 

Na advokátní kancelář JUDr.Davida Karabce se naše společnost Dr.Staněk spol. s r.o. obrátila ohledně  poskytnutí služby předběžné diagnózy v oblasti duševního vlastnictví. Závěrečnou zprávu považujeme za cenný materiál, který ovlivní naše rozhodování a interní firemní postupy. Závěrečná zpráva také ovlivnila naše rozhodnutí podat evropskou přihlášku ochranné značky na nové výrobky, které budou jedinečné na českém i evropském trhu.  I o tuto službu jsme požádali  advokátní kancelář Dr.Karabce. Velmi oceňuji dodržování ústních dohod a domluveným termínů. Nebývá to už samozřejmost.

 

PharmDr.Martin Staněk, jednatel společnosti Dr.Staněk spol.s r.o.

Karoliny Světlé 1015/11, 110 00 Praha 1 - Staré Město

Mobil: +420 602 242 087

www.drstanek.cz

www.Paralekarna.com

Firma Papilonia s.r.o. oslovila JUDr. Karabce s prosbou o zajištění širokého spektra služeb od návrhu franšízových smluv přes zajistění ochranné známky až po registraci průmyslových vzorů. Nově vznikající franšízový koncept motýlích domů Papilonia je zcela jedinečný a pro právní služby vyžaduje ryze individuální přístup vč. poznání provozu motýlího domu, které je nezbytné pro správné uchopení smluvních vztahů i právní ochrany. JUDr. Karabec beze zbytku podmínky tak specifické spolupráce naplnil. Přistupoval k našemu projektu s pečlivostí a s ohledem na konkrétní vlastnosti provozu Papilonia a našeho oboru podnikání obecně. Výsledkem naší spolupráce je zdárné zajištění veškerých dokumentů, které jsme poptávali. Spolupráci s JUDr. Karabcem mohu se vší odpovědností všem doporučit. 

Mgr. Michael Kučera, jednatel společnosti Papilonia s.r.o.

Za Poříčskou bránou 365/21, Karlín, 186 00 Praha 8

+420 601 24 34 54

info@papilonia.cz

www.papilonia.cz

Již několik let spolupracuji s advokátní kanceláří JUDr. Davida Karabce. Jedním z témat naší spolupráce je potřeba právní konzultace v oblasti neziskového sektoru. Další oblastí kooperace je nastavení a ochrana duševního vlastnictví. Využili jsme službu IP scan, kde nám pan doktor pomáhá jednak zorientovat se v této problematice, posuzuje stav, nastavuje strategii a klíčové opatření, které je potřeba přijmout. Vážím si naší dlouholeté spolupráce, která má nejen profesionální, ale také lidský rozměr.

 

Jitka Zachariášová, ředitelka a zakladatelka A DOMA z. s.

Tel. 727 823 990

Na Strži 1683/40, Praha 4, 140 00

zachariasova@a-doma.cz

www.a-doma.cz

S advokátní kanceláří JUDr. Davida Karabce spolupracuje naše společnost již mnoho let při řešení požadavků v nejrůznějších právních oblastech. Využíváme i poradenství v oblasti duševního vlastnictví, kdy nám kancelář pana Karabce vždy zajistila kompletní a hlavně profesionální služby. Od počátečních rešerší, přes zajištění dotací v rámci projektu IP scan, až k úspěšně přihlášeným ochranným známkám.

Martin Schirlo, obchodní ředitel společnosti TCM POINT s.r.o.

MycoMedica / YaoMedica / CareMedica

Příčná 1892/4, 110 00 Praha 1

+420 603 811 088

obchod@mycomedica.cz

www.mycomedica.cz

Naše společnost v posledních letech výrazně investovala do vývoje produktů. Pro zjištění aktuálního stavu ochrany našeho duševního vlastnictví jsme využili službu IP scan u advokátní kanceláře JUDr. Davida Karabce a velmi rychle si udělali jasno o oblastech kterým věnovat zvýšenou pozornost. Díky spolupráci s panem doktorem nyní připravujeme konkrétní kroky které pomohou při dalším rozvoji firmy.

Michal Veselý, jednatel společnosti VETRA International s.r.o.

Pod Korábem 727, 345 06 Kdyně

+420 725 396 941

michal.vesely@vetrainternational.cz

www.vetrainternational.cz

Služba IP scan pana doktora Karabce nám dala určitý rozhled v tom, kde si naše firma stojí v oblasti řízení rizik z hlediska právního. Vzhledem k tomu, že zrovna řešíme určitý spor a útok na naši firmu, shledávám tuto službu za zajímavou. Dala nám přehled v tom, jaké oblasti je dobré zlepšit a jak lépe nastavit v tomto ohledu bezpečnost firmy. Dále nás dotace podpořily finančně, což je jistě příjemné.   

Tomáš Suchomel, výkonný ředitel pro VITOM Group

Táborská 4531/48, 615 00 Brno-Židenice

+420 774 415 441

tomas.suchomel@vitom.cz

www.vitom.cz

VETRA.jpg
EUTM_PAPILONIA 28-12-2021_2021_12_28_edited.jpg
MycoMedica_edited.jpg
Rodinný průvodce - LOGO.png
logo.png
15. VITOM LOGO_ bv_2_2022_11_05 (1).jpg
bottom of page