Daňové poradenstvíDaňové poradenství

Daňové poradenství Naše advokátní kancelář poskytuje svým klientům odborné právní poradenství také ve všech věcech týkajících se daní, odvodů, poplatků, cel a jiných plateb. Naši specializovaní daňoví poradci a advokáti vystupují rovněž jako procesní zástupci daňových subjektů v řízeních před finančními úřady všech stupňů, jakož i před všemi správními orgány a soudy v těchto věcech.

Zaměřujeme se zejména na tyto daně: Daň z příjmů právnických osob, Daň z příjmů fyzických osob, Daň z přidané hodnoty, Silniční daň, Daň z nemovitostí, Daň dědická, darovací a z převodu nemovitostí, Správa daní a poplatků – Daňový řád, Sociální a zdravotní pojištění, Daňová evidence a Účetnictví, a to vše také se zvláštním zřetelem ke stavebnictví a nemovitostem.

V případě, že potřebujete daňového poradce nebo specializovaného advokáta ve věcech daní, odvodů, poplatků, cel a jiných plateb, můžete se na nás s důvěrou obrátit. Bezplatně vyhodnotíme Váš případ a navrhneme Vám za pomoci našeho kvalifikovaného daňového poradce vhodný postup.

Ke sdělení popisu Vašeho případu nebo k objednání daňového poradenství můžete využít :

  • některého z kontaktních údajů, například :
  • náš internetový formulář, viz níže, ve kterém prosím vyplňte všechny položky.
Jméno : Popis Vašeho případu :
Příjmení :
Váš email :
Antispam : Antispamový obrázek